Forever Daily

Forever Daily

Revolučný systém dopĺňania živín navrhnutý v kombinácii s patentovaným aloe-oligosacharidovým (AOS) komplexom spoločnosti Forever Living. Forever Daily s AOS prináša dokonale vyváženú zmes 55 živín, ktoré poskytujú efektívnejšiu absorpciu a v prípade minerálov sa zameriava na špecifické telesné systémy.

Viac detailov


21,36 € s DPH

439

Forever Daily (vitamíny a minerály s AOS Complex, 60 tabliet)

Forever Daily predstavuje komplexný výživový program, zmes 55 živín, vrátane nevyhnutných vitamínov a minerálov, dodáva optimálne množstvá dôležitých prírodných fytonutrientov, bioflavonoidov, antioxidantov s molekulárnou technológiou a patentovanou zmesou zeleniny a ovocia, aby ste si boli istí, že vaše telo dostáva všetky nevyhnutné i potrebné základné mikro- a makroživiny potrebné pre dokonalé zdravie.

Táto unikátna formula je navrhnutá tak, aby vyživovala a chránila náš organizmus doplnením nedostatku živín v našej strave a dodáva tak zdravie a potrebnú vitalitu.

Forever Daily Vitamíny a minerály s AOS Complex

Obsahuje: Vitamín A (beta-karotén), Vitamín C, Vitamín D, Vitamín E, Vitamín B1,B2, Niacín, Vitamín B6, Folát, Vitamín B12, Biotín, kyselina pantoténová, železo, jód, zinok, selén, meď, mangán, molybdén, chróm

AOS komplex: diglycinát vápenatý, diglycinád horečnatý, citrusové bioflavonoidy, aloe vera gél, hesperidín, koenzým Q10, luteín, lykopén, zeaxantín.

Zmes Forever FVX20: jablká v prášku, repa v prášku, červená paprika v prášku, paradajky v prášku, jahody v prášku, brusnice v prášku, acerola v prášku, kapusta a špenát v prášku, cibuľa v prášku, mangostana v prášku, acai v prášku, černice v prášku, granátové jablká v prášku, čučoriedky v prášku, brokolica v prášku, kapusta v prášku, mrkva v prášku, tekvica v prášku, hrozno v prášku.

Návod na použitie

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne s jedlom.

Prezentačné video

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?