Forever ImmuBlend

Forever ImmuBlend

Cítite sa unavení, nič vás nebaví a v jednom kuse bojujete s prechladnutím, kašlom alebo inými neduhmi? Siahnite po novom produkte FOREVER IMMUBLEND!

Forever ImmuBlend obsahuje patentovanú zmes fruktooligosacharidov, laktoferínu, vzácnych húb shiitake a maitake a ďalších živín, ktoré podporujú imunitný systém a tak pomáhajú bojovať proti baktériám a vírusom, ktoré nás ohrozujú na každom kroku.

Viac detailov


20,74 € s DPH

355

Forever ImmuBlend (60 tabliet)

Obsahuje

Laktoferín - má imunostimulačné účinky, je silný antioxidant, má schopnosť redukovať zápaly, pomáha rýchlejšiemu hojeniu rán, pomáha udržiavať optimálnu hladinu prospešných baktérií v črevách a má silné protinádorové účinky. Zároveň má antibakteriálny a protivírusový účinok.

Fruktooligosacharidy - podporujú rast prospešnej črevnej mikroflóry, pomáhajú predchádzať infekčným hnačkám a tiež akútnym zápalom. Fruktooligosacharidy podporujú syntézu vitamínov a pomáhajú pri úprave hladiny cukru v krvi.

huby Maitake a Shiitake - sú veľmi bohaté na vitamíny, minerály, vlákninu, aminokyseliny a polysacharidy, predovšetkým je vzácny betaglukán. Betaglukán je preukázateľne schopný stimulovať imunitný systém, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a pomáha udržovať správnu hladinu cukru v krvi. Shiitake je nápomocná pri liečbe dýchacích orgánov, pri zlom krvnom obehu, pri vyčerpaní, slabosti a únave. Celkovo sú huby výborným tonikom pre celý imunitný systém a pomáhajú v boji proti negatívnym účinkom stresu.

Vitamín C - silný antioxidant, zvyšuje imunitu a urýchľuje regeneráciu organizmu pri infekčných ochoreniach.

Vitamín D - dôležitý je pre správnu mineralizáciu kostí, posilňuje imunitu.

Zinok - je životne dôležitým prvkom v ľudskom organizme. Zinok je súčasťou viac ako 80-tich enzýmov, nachádza sa v inzulíne aj v bielych krvinkách.

Sóju.

Forever ImmuBlend

• Infekčné ochorenia bakteriálneho, vírusového, plesňového i parazitárneho pôvodu, vírusy chrípky, herpetické vírusy, ochorenia dýchacích ciest
• Tráviace problémy (akútne hnačky, chronický zápal žalúdka, tenkého čreva, vredy dvanástnika...). Výhodné je kombinovať Forever ImmuBlend s Active Probiotic.
• Obnova črevnej flóry (po antibiotikách)
• Alergie (pomáha zmierňovať alergické prejavy)
• Znižovanie cholesterolu, vhodný pre cukrovkárov
• Hojenie rán, regenerácia a obnova tkanív, regenerácia pečene
• Zhubné nádory - ničenie rakovinových buniek, okolité tkanivo ostáva neporušené, podpora krvotvorby
• Stres, vyčerpanosť, stavy slabosti, zlepšenie psychického stavu

Návod na použitie

Dávkovanie: 2 x denne 1 tabletka ako doplnok stravy

Upozornenie

• Forever ImmuBlend môžu užívať ľudia od 3 rokov.
• Tehotné a dojčiace ženy môžu prípravok konzumovať po konzultácii s lekárom.
• Produkt nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi a osoby užívajúce imunosupresíva!

Právna doložka

Výrobky Forever Living Products predstavené v elektronickom obchode Aloe vera Shop obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie. Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení. Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.

Analýza aktuálneho zdravotného stavu
Ako objednať?